Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Юні митці з Кременчука отримали відзнаки Посольства Литовської Республіки (ФОТО)

Юним митцям із Кременчука, які стали переможцями конкурсу на кращі різдвяні іграшку і прикраси за українськими мотивами для Новорічної ялинки, встановленої в місті – побратимі Алітус (Литовська Республіка), вручили почесні відзнаки Посольства Литовської Республіки. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Привітали представників народної дитячої дипломатії Кременчука заступник міського голови Ольга Усанова та директор КП «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник.

Заступник міського голови Ольга Усанова відмітила, що подібні творчі заходи покликані наближати народи, вони якнайкраще знайомлять їх  з традиціями, мистецтвом, культурою, побутом, є джерелом обміну кращими ідеями тощо. А головне, відкривають багато можливостей для встановлення партнерських стосунків, бо є  дієвим інструментом народної дипломатії.  Ольга Усанова висловила слова щирої вдячності молодим кременчужанам за те, що гідно представили  свою творчість та місто Кременчук на європейському конкурсі.  

Директор КП «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник підкреслив, що в місті-побратимі Алітус (Литва) є традиція. Окрім головної різдвяної ялинки в ньому  прикрашають кілька ялинок, присвячених містам-побратимам. Цього року одна з них  уособлювала  Кременчук, Полтавщину, Україну.  На конкурс, присвячений прикрашанню ялинки з Кременчука,  надійшло дуже багато робіт. Кожна з них була неперевершеною та красивою по-своєму.  Місця на ялинці для заявленої кількості різдвяних прикрас не вистачило, тому в Алітусі було додатково організовано виставку різдвяних іграшок, щоб всі охочі могли ознайомитися із талантами представників кременчуцької народної дитячої дипломатії.  

Найяскравіші роботи конкурсу були відзначені грамотами та дипломами Посольства Литовської Республіки.

Перейти до вмісту