Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Юні кременчуцькі винахідники презентують свої дослідницькі роботи

29 січня відбудеться міський зліт юних науковців, техніків, винахідників та раціоналізаторів.             

Міський зліт науки, техніки, винахідництва та раціоналізаторства проводять з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку особистості, задоволення її потреб у творчій реалізації; виявлення кращого досвіду науково-практичної та експериментальної діяльності учнівської молоді; залучення учнівської молоді до раціоналізаторства та винахідництва, вироблення активної життєвої позиції; ознайомлення юних винахідників із сучасними досягненнями в галузі інформаційного та методичного забезпечення винахідницької діяльності. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Програмою зльоту передбачено конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок, захист та виконання конкурсних теоретичних завдань у секціях: матеріалознавство, новітні матеріали, технології та обладнання у промисловості і сільському господарстві; транспортні системи та обладнання; авіація і космонавтика, інформаційні та комунікаційні технології; охорона навколишнього середовища та енергозбереження; науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність у машинобудуванні.

Зліт проходитиме на базі Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради у Полтавській області, вул. Софіївська 69 а. Початок о 10:00.