Ви тут:
PROвсе здоров’я Суспільство 

Як правильно худнути та що допоможе втратити зайву вагу: розповіла дієтолог

Коли людина сидить на «голодній» дієті, то калорійність споживаної ним їжі низька, кількість енергії знижена (через нестачу їжі). Організм не може повноцінно функціонувати, дефіцит речовин сприймається як стрес. Під час стресу в корі наднирників виробляється гормон кортизол, який викликає, по-перше, розпад м’язової тканини, а по-друге, затримку води в організмі.

Результати втрати ваги залежать в першу чергу від збалансованого харчування. Неважливо, скільки ви спалите калорій під час тренувань, якщо при цьому ви буде споживати їх занадто багато з їжею. Всі зусилля будуть даремні,- стверджує дієтолог Світлана Фус.

І навпаки – якщо занадто обмежити калорії в раціоні, скоротити вуглеводи, не вживати жирів, не постачати достатню кількість білків, ви не зміцните м’язів, не поліпшите фігуру, навіть якщо прикладете багато зусиль.

Щоб підтримувати обмін речовин в активному стані потрібне надходження білків, жирів, вуглеводів. Все це ми повинні отримувати з їжею.

Нормалізація щоденного харчування – перше, з чого починається шлях до стрункого тіла. Адже збалансоване харчування – це 80% успіху у вашій програмі підтримки здоров’я та нормалізації ваги, – наголошує дієтолог.

поширити новину: