Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як агресивні фільми впливають на дітей, – розповіли вчені

Багато хто вважає, що фільми зі сценами насильства провокують агресивну поведінку. Проте останнє дослідження говорить, що це не так, повідомляє nashamama.com з посиланням “Medical Express”.

Вчені Стетсонського університету оцінювали ступінь жорстокості в підліткових фільмах (рейтинг – PG-13 – до 13 років перегляд небажаний). Виявилося, з 1985 року і по 2015 рік в фільмах з цим рейтингом з’явилося більше сцен насильства, проте показники вбивств і фактів агресивної поведінки знизилися за цей час.

За словами експертів, діти можуть захотіти відтворити побачене в кіно. Однак гра на практиці не переростає в справжнє насильство, знущання і напади. Правда, з цим висновком не погоджується Ден Ромер, керівник Інституту підліткової комунікації Університету Пенсільванії. За його словами, зібрані дані не дозволяють зробити адекватні висновки.

Але відомо давно, що насильство в медіа справляє враження зниження чутливості до насильства в принципі. Тобто глядачі просто перестають акцентувати на ньому увагу. В цілому такого роду контент вчить дитину тому, що світ більш агресивний, ніж це є насправді. І, до речі, більшість дітей, реагують на реакцію страху, а не агресію.

Система Orphus