Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбувся “Єдиний стрілецький день” для резервістів Полтавської бригади територіальної оборони

26 січня практичними стрільбами з АК-74 завершився перший у 2019 році єдиний стрілецький день для резервістів другої черги Полтавської бригади територіальної оборони.

Чоловіки приписані до підрозділів Полтавської бригади територіальної оборони отримавши теоретичні навички з конкретних завдань, що стоять перед підрозділами, а також первинні знання з тактичної медицини, інженерної підготовки та після доведення особливостей проходження служби у військовому резерві – 26 січня завершили єдиний стрілецький день практичними стрільбами з АК-74.

Не зважуючи на морозний день та засніженість Полтавщини майже одночасно на декількох військових полігонах області, після практичних занять з правил поводження зі зброєю практично відпрацювали бойовими набоями по мішенях з автомата АК-74, повідомляє прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату.

З моменту створення у 2018 році Полтавської бригади територіальної оборони військовими комісаріатами області розпочався процес набору на службу у військову резерві. Саме під час єдиних стрілецьких днів та навчальних зборів кандидати вивчаються та їм пропонують поєднати одночасно цивільне життя та службу військовому резерві а деяким пропонується і укласти контракти на проходження служби за контрактом.

У 2019 році пріоритетними для проходження військової служби за контрактом є частини бойового складу Збройних Сил, морської піхоти, десантно-штурмових військ, сил спеціальних операцій та механізованих бригад оперативного командування “Північ”.

Зважуючи на підвищення у 2019 році грошового забезпечення для військовослужбовців очікується підвищений інтерес до служби в армії, так зокрема у цьому році командир бригади, який раніше отримував 17-18 тис. грн, отримуватиме майже 26 тисяч. Командир батальйону, замість 14 отримуватиме 19-23 тисячі, а грошове забезпечення командира роти становитиме 16 тисяч гривень, а не 12, які йому нараховувалося у минулому році.

Впродовж 2019 року Полтавським обласним військовим комісаріатом передбачена планова підготовка підрозділів Полтавської бригади територіальної оборони та участь резервістів у відповідних навчальних зборах.