Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В одній з Лохвицьких шкіл відбувся «Сніговий фестиваль скульптур» (ФОТО)

20 січня відзначається Всесвітній день снігу. Офіційно він був створений для популяризації зимових видів спорту в молодіжному середовищі. Та педагогічний колектив та батьківська громадськість Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 креативно підійшли до відзначення цього дня, повідомляють у міській раді.

Днямиу школі пройшов «Сніговий фестиваль скульптур». Мета свята – залучити молодь до активного способу життя, дати можливість у цей день всім насолодитися снігом, зануритися в світлу зимову казку, створити красиві снігові скульптури , порозважатися та цікаво провести час на свіжому повітрі.

– Сучасні діти часто дивляться в майбутнє з песимізмом, і ми сподіваємося, що завдяки цьому заходу зможемо показати їм та їх сім’ям скільки задоволення вони можуть отримати завдяки снігу, зберігаючи при цьому здоровий, безпечний і екологічний спосіб життя, – прокоментував захід педагог-організатор Микола Сколота.       

Організація цього свята стала ще одним кроком в реалізації соціального проекту «Партнерство заради майбутнього» та програми FIS «Виведемо дітей на сніг».

Система Orphus