Ви тут:
PROвсе Суспільство 

В додатку Facebook Messenger користувачі зможуть обрати темну тему

Багато користувацьких сервісів та додатків активно реалізовують темну тему для своїх продуктів. До них вирішила доєднатися і Facebook, яка нещодавно анонсувала тестування темної теми у фірмовому додатку Messenger. Про це повідомляє “24 канал“.

Нічний режим для Messenger продемонстрували на скріншоті смартфона одного з тестувальників через Twitter. Анонс не був витоком, так як був опублікований зі схвалення редакторської групи SMM-відділу Facebook.

Паралельно з цим інформацію про бета-тестування темної теми в даному додатку підтвердила Джейн Манчун Вонг, яка є популярним інсайдером компанії Facebook в Twitter і сама особисто бере участь в даному тестуванні.

За словами Джейн Манчун Вонг, нічний режим Facebook Messenger ще вкрай сирий і не скоро вийде з бети. Деякі шорсткості і зайву контрастність, що підтверджує заяву інсайдера, видно також і на офіційному скріншоті майбутньої темної теми.

Відзначимо, функція розробляється в рамках розвитку версії Messenger 4, яка оновилася для iOS і Android восени 2018 року.

поширити новину: