Ви тут:
Суспільство Україна 

Уряд продовжив Національну програму стажувань в ЦОВВ на 2019 рік

Сьогодні, за ініціативи Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва, Уряд ухвалив рішення про продовження пілотного проекту “Національна програма стажувань в центральних органах виконавчої влади” до 31 грудня 2019 року.

В рамках Національної програми, Уряд запросить на стажування в Міністерствах (крім Міністерства внутрішніх справ та Міноборони), Секретаріаті Кабінету Міністрів України та Національному агентстві з питань державної служби студентів 3-4 курсів, студентів-магістрів та випускників.  

“Національна програма стажувань – це “єдине вікно” залучення молоді до роботи на державній службі. В правилах стажування ми закладаємо принцип рівності  – кожен, хто відповідає критеріям, зможе подати заявку онлайн, скласти тест і пройти стажування в Міністерстві”, – зазначив Степан Кубів.

Степан Кубів пояснив, що централізований набір стажерів дозволить створити передбачувані правила гри, як результат – випускники зможуть планувати старт своєї кар’єри з урахуванням можливості стажування в Уряді.  

Як відомо, у червні-вересні 2018 року учасники першого набору Національної програми стажувань пройшли стажування в шести Міністерствах, Секретаріаті Кабінету Міністрів, Офісі віце-прем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції.

“Через три місяці після завершення стажування 9 з 42 учасників першого набору пройшли конкурси та працюють на державу в Міністерствах, проектних офісах чи державних установах. 27 учасників продовжили навчання у вищих навчальних закладах”, – розповіла радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Роксолана Підласа, яка здійснювала операційне керівництво Національною програмою стажувань.

Роксолана Підласа додала, що у 2019 році очікується два набори стажерів (весняний та літній), а тривалість стажування складатиме 3 місяці.

Перейти до вмісту