Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Український суд виніс вирок бойовику терористичної організації “ДНР”

За матеріалами СБ України Жовтневий міський суд Запорізької області заочно засудив бойовика терористичної організації “ДНР” до дев’яти років позбавлення волі. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Співробітники СБУ встановили, що у травні 2014 року, піддавшись впливу російської пропаганди, мешканець одного із населених пунктів Запорізької області приєднався до терористів. Перебуваючи у складі бандформування “Батальйон Восток” чоловік брав активну участь у бойових діях проти підрозділів Збройних Сил та Національної гвардії України.

Наприкінці 2014 року він вступив до так званої “поліції ДНР”, де й зараз займається збором розвідувальної інформації про чисельність і місця дислокації сил та засобів ЗСУ, що задіяні у проведенні операції Об’єднаних сил.

“Суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Вирок набув законної сили. Початок терміну виконання покарання обчислюватиметься з дня його затримання. Засудженого оголошено у розшук”, – йдеться у повідомленні.