Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські військовослужбовці привітали з Новим роком дітей прифронтових населених пунктів (ВІДЕО)

Підрозділи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України Об’єднаних сил роблять все можливе, щоб у селах поблизу лінії розмежування новорічні вихідні стали справжніми святами. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Одне з таких сіл — Орловське. 30 найменших жителів Орловського страждають через відсутність школи, будь-яких юнацьких гуртків, як у самому селі, так і в найближчих населених пунктах. Тож кожен свій візит сюди військові намагаються зробити святом для дітей. Перед Новим роком військовослужбовці влаштували велику розважальну програму. На свято прийшли не тільки дітлахи, але й звичайні мешканці села.

Часто допомоги потребують і родини переселенців з окупованих територій. В родині Тетяни 4-х річна донька Тася бореться із тяжким неврологічною недугою. В домі Тасі українські військові — гості, які приносять в дім тепло, радість та допомагають із розв’язанням соціальних проблем.

“Військові закликають усіх українців не забувати, що поруч із нами є чимало людей, які потребують допомоги — і часто найменша підтримка зможе зробити їх життя кращим, а світ — добрішим”, – йдеться у повідомленні.