Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна поглиблює співпрацю з Ізраїлем у сфері оборони

Сьогодні, 22 січня, в ході офіційного візиту до держави Ізраїль Міністр оборони України Степан Полторак ознайомився з передовими оборонними технологіями від компанії Elbit Systems, яка є провідною ізраїльською компанією з розробки і модернізації різних видів озброєння. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

До складу української делегації увійшли представники Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони України, ДК “Укроборонпом” та керівництво ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт”.

В ході зустрічі Степан Полторак висловив зацікавленість у поглиблені співпраці з ізраїльською компанією.

За результатами зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю між ДК “Укроборонпром” та Elbit Systems Ltd. Документ визначає подальший розвиток спільних проектів за такими напрямами: системи забезпечення зв’язку, спостереження та розвідки для Сухопутних та Повітряних сил, повітряно-рятувальне обладнання, радіолокаційні станції, обладнання для захисту портів, модернізація бронетанкової техніки.

“Меморандумом передбачено, що реалізація подальших проектів відбуватиметься з використанням механізмів обміну технологіями та практичним досвідом застосування нових озброєнь. Під час зустрічі було також зазначено, що Меморандум є справжнім проривом у взаємовідносинах між оборонними структурами країн-партнерів. Більше того, підписаний документ у перспективі дозволить покращити боєздатність Збройних Сил України”, – йдеться у повідомленні.