Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині провели експертне анкетування щодо необхідності в ОТГ державних інвестицій для економічного розвитку

Пирятинську міську ОТГ з робочим візитом відвідали представники Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування (створений за підтримки Програми „U-LEAD з Європою“ та Мінрегіону). Метою зустрічі було проведення експертного анкетування, що проводиться Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та Полтавським Центром розвитку місцевого самоврядування, для підготовки даних щодо необхідності в ОТГ державних інвестицій для місцевого економічного розвитку.

Результати опитування дозволять Програмі „U-LEAD з Європою“ та громадам Полтавщини визначитися з основними пріоритетами подальшої співпраці та створити програмні можливості із залучення інвестиційних ресурсів, повідомили на сайті Пирятинської ОТГ.

Учасниками програми стали ОТГ Полтавщини, які утворені до 2017 року включно та з 1 січня 2018 року перейшли на прямі взаємовідносини з Державним бюджетом України. Перед початком роботи в громадах була проведена координаційна нарада за участі радників Полтавського ЦРМС та представника КМІС.

У ході візиту проведений круглий стіл, на якому були обговорені питання, які впливають на подальший розвиток як громади, так і області, та країни в цілому. По завершенні заходу в.о. міського голови Ігор Шикеринець передав заповнену анкету фахівцям Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування.