Ви тут:
Культура Суспільство 

У пригодницькому фентезі “Поліна” українці побачать зірку французкого кіно

Презентували постер пригодницького фентезі «Поліна і таємниця кіностудії» режисера Оліаса Барко, спільного виробництва України, Франції та Бельгії. 

Поліна нічого не знає про своє минуле і долю батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою і двоюрідним братом. Ті таємно планують позбутися дівчинки в день її народження, щоб отримати таємничу спадщину – кіностудію. Поліні вдається втекти, і вона вирушає в чарівну подорож на пошуки правди про свою сім’ю…

Головні ролі у фільмі виконали Поліна Артеменко, Жан Рено («Леон»), Віржіні Ледуаєн («Пляж»), Едуар Бер («Астерікс і Обелікс»), Северія Янушаускайте («Вавілон-Берлін»), Василь Вірастюк («Пригоди S Миколая»), Евніка Саадвакасс та інші. 

“Цьогоріч пригодницьке фентезі «Поліна» – це один із найочікуваніших у прокаті фільмів для дитячої аудиторії. Це також одна з двох картин, підтриманих Держкіно, у якій глядачі побачать зірку світового кінематографа Жана Рено», – зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Зйомки фільму пройшли в Україні восени 2015 року. Основною знімальною локацією стала кіностудія FILM.UA та її натурний майданчик. 

У широкий український прокат створена стрічка вийде 27-го червня.