Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У полтавських бібліотеках вшанували пам’ять Героїв Крут

Однією з найбільш трагічних, але й значущих подій Української революції 1917 – 1921 років була битва під Крутами. До Дня пам’яті Героїв Крут у полтавських міських бібліотеках провели масові заходи, організували книжкові виставки, перегляди літератури.

У читальній залі бібліотеки-філіалу №2 представлена книжкова виставка-вшанування ” Памяті Героїв Крут. Маленька станція Великої України”. Багато читачів цікавиться книгами про подвиг борців за незалежність України “Бій під Крутами. 1918”, “Бій відлунав”, “Вони боролися за волю України” та ін.

І в дорослих, і в студентів та учнів, які вивчають історію України, користуються читацьким попитом книги про події під Крутами, зокрема “Україна у вогні минулого століття” Ярослава Файзуліна і Володимира Гінди, “Історія української держави двадцятого століття” Ісидора Нагаєвського. На виставці представлені також публікації про буремні часи боротьби на незалежність України в періодиці.

У рамках роботи краєзнавчо-історичного клубу при центральній міській бібліотеці в Українській медичній стоматологічній академії для студентів і викладачів військової кафедри була проведена у формі диспуту інтерактивна лекція “Бій під Крутами”.

Також у середу 30 лютого в центральній бібліотеці міста Полтави у рамках краєзнавчо-історичного клубу працівники бібліотеки та громадські активісти проведуть для учнів старших класів полтавської загальноосвітньої школи №29 інформаційну годину “Крути. Пам‘ятаємо”.

Наталія Жовнір, журналіст

Фото автора

поширити новину: