Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській митниці розповіли про розмитнення автомобілів з євро номерами за новими пільговими умовами

В Полтавській митниці ДФС за період дії Закону України, яким запроваджено зміни норм ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації (Закон України від 08 листопада 2018 № 2612-VІІІ «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України») (з 25листопада по 31грудня 2018року) здійснено митне оформлення 406 одиниць транспортних засобів на європейських номерах за новими пільговими умовами.

Про це повідомив перший заступник начальника Полтавської митниці ДФС Василь Воронько.

Із загальної кількості розмитнених авто – майже 286 транспортних засобів перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України.

“Загальна сума митних платежів, перерахованих до Державного бюджету становить 22,9 млн грн, в т.ч. за них власники добровільно сплатили майже 2,2 млн грн, що звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані”, – повідомив Василь Воронько.

Наприклад, при митному оформленні автомобіля Skoda Fabia 1,2, з бензиновим двигуном, 2011 року випуску (код УКТЗЕД 8703 22 90 30), вартість якого 2346 євро, сума митних платежів (мито 10%, акцизний податок та податок на додану вартість 20%) при пільговій ставці акцизного податку становить 27 663 грн, при повній ставці акцизного податку – 33 358 грн)

Нагадав, що до 24 травня можна офіційно оформити автомобіль без штрафу, після цієї дати власників каратимуть.

Звернув увагу, що протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності Закону України від 08.11.2018 № 2611-VIII базова ставка акцизного податку розраховується з 50% знижкою, крім електромобілів, із застосуванням коефіцієнтів в залежності від об’єму двигуна та віку ТЗ.

«Поки існує 50-відсоткова пільга по акцизу, беріть документи, звертайтеся до митниці та оформлюйте свої автівки », – резюмував Василь Воронько.

Головне управління ДФС у Полтавській області