Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавській бібліотеці влаштували виставку старовинних виробів

Традиція влаштовувати виставки ретро-листівок, а також предметів старовини, започаткована працівниками Полтавської міської бібліотеки-філіалу №6, що в мікрорайоні Браїлки, припала до душі відвідувачам закладу. У поповненні таких виставок беруть активну участь постійні читачі бібліотеки.

Так, свого часу тут можна було побачити унікальні старовинні листівки видання компанії «Зінгер», яким уже більше ста років. Їх принесла на виставку активна читачка Альвіра Кривошапка. Усі листівки – з особистої колекції пані Альвіри. На листівках зображені фрагменти з сільського життя.

Деякі зінгерівські листівки містять приказки морального змісту, написані старовинним шрифтом із «ятями». Листівки чудово збереглися, навіть не втратили глянцевого блиску завдяки їх високій якості. На них можна розпізнати емблему у вигляді швейної машинки німецької компанії «Зінгер».

А на початку 2019-го, в розділі краєзнавчої виставки під назвою “Мій край – рідна пристань” бібліотекарі разом з літературою на краєзнавчу тематику представили вироби, які розповідають про творчість наших предків. Цього разу це, переважно, ляльки.

Наталія Жовнір.

Фото автора