Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській бібліотеці влаштували “Новорічні викрутаси”

У полтавській міській бібліотеці-філіалі для дітей №13, що в мікрорайоні Половки, відбувся святковий захід до Нового року та Різдва, організований з ініціативи голови органу самоорганізації населення “Громада” Анатолія Лисенка.

Почесним гостем свята був голова Київської районної в місті Полтаві ради Сергій Синяговський, який, зі свого боку, посприяв проведенню новорічного ранку з артистами та подарунками для всіх дітей, які прийшли повеселилися та пограти в ігри разом з дорослими.

У фойє біля входу в дитячу бібліотеку розмістили велику ялинку, яку привезли організатори заходу, а прикрасили бібліотекарі, використавши для цього і власноруч виготовлені користувачами бібліотеки прикраси.

Перед публікою виступив з чудовими танцювальними номерами народний ансамбль “Плай”, що діє при ОЦЕВУМі. Усіх привітала зі святом завідувачка бібліотеки-філіалу №13 Тетяна Моргун.

Анатолій Лисенко звернувся до людей, котрі прийшли на захід (якому працівники бібліотеки дали вдалу назву, що передала суть – година гарного настрою “Новорічні викрутаси”) з теплими побажаннями щастя і благополуччя в Новому році. Він висловив задоволення з приводу того, що бібліотекарі, зі свого боку, зробили все, щоб святковий захід проходив у зручній і затишній обстановці.

“Я живу в цьому будинку, і дуже вдячний за співпрацю завідувачці цієї прекрасної бібліотеки Тетяні Моргун”, – сказав він.

Члени “Громади”, які побували на святковому новорічному заході в дитячій бібліотеці на Половках, що знаходиться на першому поверсі житлового будинку, також висловлювали вдячність всім, хто доклав зусиль, щоб свято відбулося. У тому числі працівникам бібліотеки, які заради цього прийшли на роботу в свій вихідний день.

“Наша бібліотека працює з громадою мікрорайону, бо бібліотека і є центром громади. Будемо тісно співпрацювати з органом самоорганізації населення “Громада” і надалі”, – сказала Тетяна Моргун. 

Наталія Жовнір, журналіст