Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві для малечі мікрорайону Левада влаштували новорічне свято

14 січня – в День початку Нового року за старим стилем біля прикрашеної ялинки в полтавському мікрорайоні Левада, на нещодавно оновленому бульварі Богдана Хмельницького відбулося свято, організоване активістами та громадськими діячами мікрорайону і міста.

На свято зійшлося чимало дітей і дорослих. Спочатку хоровод навколо ялинки з дітьми водили Собака і Свинка (за китайським календарем – символи 2018 року, який закінчився, і 2019-го, що розпочався).

Потім зявився Святий Миколай у красивому, золотавого кольору святковому костюмі (Дід Мороз нині, як кажуть, не в тренді, і з Новим роком вітає та роздає подарунки дітям Святий Миколай тепер не лише 19 грудня, а й у новорічні свята).

У святі взяли участь працівники бібліотеки-філіалу сімейного читання № 3, що розташована в мікрорайоні Левада поряд з гімназією № 17 та ЗОШ № 37, і їх активні читачі. Запрошення на свято бібліотекарям та «сніжинки», які потім обмінювали на подарунки, найкращим читачам приніс користувач цієї бібліотеки, громадський діяч Денис Поліщук.

Після закінчення ігор та розваг подарунки вручили всім дітям, які були на святі.

Наталія Жовнір,

журналіст

поширити новину: