Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся «Сало-fest» та закриття головної міської ялинки (ФОТО)

Тисячі полтавців зібралися сьогодні, 19 січня, на Театральній площі, щоби відзначити «Сало-fest». Аби стати свідками неймовірного театрального дійства, сфотографуватися біля ялинки, поспілкуватися та просто гарно провести час, сюди завітали молодь, дорослі з дітьми та люди мудрого віку.

По вулиці Соборності розгорнувся справжній ярмарок сала, де полтавські виробники презентували свою продукцію, а кожен бажаючий мав змогу придбати те, що їм довподоби. Пропонує на розсуд полтавців продукцію і Вікторія Радкевич. Жінка розповіла – охочих придбати їхні вироби чимало:

– Ми тут з нагоди Дня сала представляємо продукцію нашої фірми. Вона завжди натуральна та свіжа. В нашому асортименті чимало найменувань, які довподоби полтавцям. Сьогодні у нас людяно, усі пробують, куштують, купують.

Цьогоріч формат новорічних свят дещо змінився, зауважив депутат міської ради Андрій Матковський. Говорить: міська влада робить усе для того, аби не лише створити якнайкращі умови для відпочинку полтавців, але й посприяти залученню у місто туристів:

– Щодня до нашої ялинки приходили сотні полтавців, щоби помилуватися нею, зробити фото на згадку, розповісти іншим про те, що у Полтаві справжня новорічна казка. Цьогоріч ми облаштували Новорічний ярмарок, який прийшовся полтавцям до душі. І наступного року ми плануємо розширити його та залучити ще більше підприємців до створення новорічного настрою. І сьогоднішнє свято нам вкотре доводить, що ми рухаємося у правильному напрямі. Будемо вдосконалюватися і робити Полтаву затишним містом для полтавців та привітним до туристів. – говорить депутат. – Дуже приємно бачити усмішки на обличчях полтавців. Усе – для створення настрою, для створення атмосфери і ніякої політики.

На учасників свята чекала чудова концертна програма. Зі сцени полтавців вітали творчі колективи: лунали пісні з побажаннями усього найкращого, яскраві хореографічні номери від найкращих артистів міста. Для дітей підготували різноманітні ігри та розваги, усі мали можливість зробити фото біля тематичної фотозони та з казковими героями.

Серед присутніх на святі – і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко:

– Сьогодні містяни відзначають останнє свято новорічно-різдвяного циклу. Приємно, що відзначають його гучно, весело, полтавською родиною на загальноміському святі. Принагідно, вітаю всіх та бажаю міцного здоров’я, наснаги, удачі та щастя у 2019 році.

У рамках Свята сала відбулося і закриття головної міської ялинки.

поширити новину: