Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відбувся різдвяний молитовний сніданок (ФОТО)

Сьогодні у Полтавській ОДА, за участю керівництва області, провідних християнських конфесій, громадськості та керівників структурних підрозділів ОДА відбувся уже традиційний молитовний сніданок.

Захід провели за ініціативи керівників християнських конфесій області та присвятили Різдву Христовому та значенню Церкви у сучасному світі.

Молитовний сніданок розпочали зі спільної молитви “Отче Наш”. Завітали на захід і студенти Полтавського осередку Української академії лідерства, які виконали колядки.

“Уже стало доброю традицією проводити в стінах облдержадміністрації молитовний сніданок. Мета нашого зібрання – єднання. За цим столом зібралися науковці, артисти, представники духовенства та влади. І ми разом поговоримо сьогодні про одне з найбільших християнських свят – Різдво. Нині наша держава переживає складні часи. Тож, дай Бог, щоб війна на сході швидше закінчилася. І ми могли в мирі розбудовувати Полтавський край і Україну, та працювати на її благо”, – наголосив у своєму виступі заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь.

Він подякував усім, хто сьогодні розуміє необхідність об’єднання у спільній молитві до Господа за мир та злагоду на українській землі.

– Проведення молитовних сніданків сприяє розвитку духовності і моральності у суспільстві та популяризації християнських цінностей. Молитовні сніданки — це традиція, яка об’єднує людей навколо вічного. А нам зараз, як ніколи, потрібно єднання, – зазначив депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов.

Священики, під час своїх виступів, розповіли про історичне значення Різва Христового.

Молитовний сніданок – це неформальна зустріч метою якої є порозуміння політиків, духовних лідерів, підприємців та урядовців і консолідація багатоконфесійного українського суспільства навколо єдиної системи загальнолюдських і моральних цінностей.

Вперше національний молитовний сніданок провели у 1953 році у США і з того часу є давньою традицією багатьох демократичних країн світу слугуючи місцем духовного єднання нації. Понад 60 років молитовні сніданки відбуваються у Конгресі США, Європарламенті, Німеччині, Норвегії та інших країнах світу. 

Система Orphus