Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулося офіційне відкриття школи студентського активу «Лідер УМСА»

Учора в стінах Української медичної стоматологічної академії відбулося офіційне відкриття школи студентського активу «Лідер УМСА», яка створена за ініціативи ректора академії професора Вячеслава Ждана.

З вітальним словом виступив проректор з науково-педагогічної та виховної роботи професор В.І. Похилько, начальник управління в справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради О.М. Бабенко, депутат Полтавської міської ради, директор Навчально-наукового інституту Лідерства, доцент С.І. Нестуля, голова ГО «Студереспубліка» О. Слизько та голова Студентської ради Полтавського університету економіки і торгівлі М. Негода. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Школу реалізує Центр управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю академії спільно з Молодіжним центром «Lighthouse» БО «Світло надії», за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації.

Робота Школи студентського активу «Лідер УМСА» спрямована на підвищення рівня самоорганізації студентського середовища, впровадження нових технологій роботи з молоддю, розвитку соціальної активності і лідерських якостей студентів і сприяє оволодінню студентами основними формами і методами роботи студентських лідерів, необхідними теоретичними знаннями і практичним досвідом керівної і колегіальної діяльності та ін.

Більше інформації про школу студентського активу «Лідер УМСА»: https://sp.umsa.edu.ua/lider/

поширити новину: