Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві на 47-річну жінку впала льодяна брила

Подія сталася сьогодні, близько 7-ї години на зупинці Зигіна. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

При виїзді на місце події правоохоронці попередньо встановили, що 47-річна жінка отримала травми, через падіння крижаної брили. Перехожі, які стали свідками події викликали швидку медичну допомогу, яка відвезла жінку до травмпункту.

Потерпіла отримала ушкодження голови, зараз їй надають медичну допомогу. Зі слів свідків стало відомо, що бурулька впала на голову жінки зі стовпа з ліхтарем, який стоїть на зупинці громадського транспорту.

Поліція наразі проводить перевірку.

“Шановні громадяни! Проходячи повз будинки – переконайтеся у відсутності загрози падіння льодових наростів. Не ходіть під дахом будівель, а також під балконами, де навислі бурульки. Не заходьте за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності – звертайте увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків. Дотримання цих основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагедії”, – йдеться у повідомленні.