Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Миргороді вперше організували зимовий мовний табір для учнів 8-11 класів

Новий рік у Миргородській спеціалізованій школі №5 розпочався весело і цікаво. Волонтери корпусу миру на чолі з Остіном Доуелом та учителі англійської мови школи вперше у місті організували зимовий мовний табір для учнів 8-11 класів. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

У перший день роботи учні представили назви і гасла команд. А далі була купа веселих і захоплюючих активностей: вікторина, присвячена США, розучування американських пісень, пояснення і інсценізація ідіом та вправи, спрямовані на формування навичок пошуку аргументів під час ведення дискусії.

Завершився перший день розплутуванням людського ланцюжка та веселим хітом у виконанні групи “Тая”.

3 січня день почався з веселих Ігор та перегонів. Далі була запальна гра “Гарячий стілець” з Лінзою і Рейчел, створення різдвяних вінків за допомогою машмелоу та M&M,  “Мафія” зі Скотом, драматизація пісні Hit the road Jack з невгамовним Таєм та гра Фрісбі з Кетрін і Матеєю. Остін і Лінза влаштували флешмоб, а Кетрін пригощала дітей печивом, спеченим власноруч. Це була”солодка” мотивація для учнів говорити у таборі виключно англійською мовою.

Третій  день роботи мовного табору запам’ятається запальними танцями –   оригінальним блюзом. Учні школи вдячні хореографу Матеї та блюз-мену Таю. Далі був цікавий квест, запропонований учителями англійської мови. Шість команд пройшли 7 станцій у пошуках скарбу. І хоча приз дістався лише одній команді,  перемогли всі, адже отримали купу позитивних емоцій, поглибили свої знання з англійської мови і знайшли нових друзів.