Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах визначили переможців конкурсу між загальноосвітніми закладами «Новорічний калейдоскоп»

У Лубнах підбили підсумки традиційного творчого конкурсу між загальноосвітніми закладами.

Спочатку до присутніх звернулася начальник відділу сімׄ’ї, молоді та спорту Лубенської міськради Світлана Скиба, яка проаналізувала роботу членів журі та високо оцінила творчі доробки колективів шкіл міста, відзначивши креативність, нестандартний підхід та фантазії, втілені у новорічних поробках та декораціях, створених учнями та вчителями кожного з навчальних закладів. Майстерність останніх була відзначена міським головою Лубен Олександром Грицаєнком, який зауважив, на конкурсі гідно себе представив кожний навчальний заклад та нагородив кращих, повідомиляє сайт Лубенської міської ради.

Так у номінації «Святкова школа» відзначено ЗОШ №1 та спеціалізована школа №:6. У номінації «Краща фотозона» – ЗОШ №4, у номінації «Краща новорічна прикраса» – ЗОШ №8 та НВК №9.

Не залишилися без гідної оцінки і решта загальноосвітніх закладів, представникам яких були вручені подяки за вагомий внесок у пропаганду дитячої творчості та за участь у міському конкурсі «Новорічний калейдоскоп».

Крім того, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Світлана Скиба вручила подяку за тісну співпрацю директору ТЦСО Наталії Сухонос.

Разом з відзнаками відзнак педагогічні та учнівські колективи шкіл міста отримали на згадку про подію чудові новорічні прикраси та солодощі.

 

Система Orphus