Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах підбили підсумки новорічного конкурсу серед шкіл міста

Підведення підсумків традиційного творчого конкурсу між загальноосвітніми закладами Лубен відбулося у Лубенській міській раді.

До присутніх звернулася начальник відділу сімׄ’ї, молоді та спорту Світлана Скиба, яка проаналізувала роботу членів журі та високо оцінила творчі доробки колективів шкіл міста, відзначивши креативність, нестандартний підхід та фантазії, втілені у новорічних поробках та декораціях, створених учнями та вчителями кожного з навчальних закладів, пише прес-служба міської ради.

Майстерність останніх була відзначена  міським головою Олександром Грицаєнком, який зауважив, на конкурсі гідно себе представив  кожний навчальний заклад та нагородив кращих.

Так, у номінації «Святкова школа» відзначено ЗОШ №1 та спеціалізована школа №:6. У номінації «Краща фотозона» – ЗОШ №4, у номінації «Краща новорічна прикраса» – ЗОШ №8 та НВК №9.

Не залишилися без гідної оцінки і решта загальноосвітніх закладів, представникам яких були вручені подяки за вагомий внесок у пропаганду дитячої творчості та за участь у міському конкурсі «Новорічний калейдоскоп».

Крім того, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Світлана Скиба вручила подяку за тісну співпрацю директору ТЦСО Наталії Сухонос.