Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвиці з 90-річчям привітали ювілярку Ольгу Липкіну

Лохвицька міська рада продовжує започатковану минулоріч традицію вшанування довгожителів об’єднаної територіальної громади, які у 2019 році відзначатимуть поважні ювілеї – 90, 95 та 100 років від дня народження.

Цьогорічний парад шанованих іменинників відкрила лохвичанка, мешканка вул. Урожайна, Ольга Липкіна. 6 січня разом зі Святвечором на її поріг ступив поважний 90-річний ювілей. Про це повідомили у Лохвицькій міській раді.

З цієї урочистої нагоди зі щирими привітаннями і подарунками її відвідала вдома секретар Лохвицької міської ради Тетяна Даценко.

«Я змолоду у ланці працювала, у лісництві три роки дерево тягала, а потім 17 років у пекарні робила. Коло самої печі стояла. На розподільчій дільниці, там, де треба було за зміну 6 тисяч форм змастить і 6 тонн тіста перекидати. І все встигала, – згадує Ольга Федорівна свої колишні трудові будні. А потім з легким сумом у голосі підсумовує: – Дуже важко цілий вік робила».

І дійсно, належить жінка до покоління, якому на роду випало пройти через голод, війну, відбудову і тяжку життєву працю. Та на цьому шляху вона не розгубила людяності, привітності, працелюбності. Певно тому Бог дав їй довгого віку, а її затишна старість нині зігріта увагою чотирьох дітей, п’ятьох онуків та трьох правнуків.