Ви тут:
Суспільство Україна 

У Києві вшанують ходою пам’ять Небесної Сотні

Національний музей Революції Гідності запрошує 22 січня на ходу пам’яті з вшанування перших загиблих учасників Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні: Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника та Юрія Вербицького.

Рух ходи відбудеться за таким маршрутом:

від Лядських воріт (там було розміщено блокпост 3-ї барикади, на якому чергував Сергій Нігоян) по вулиці Хрещатик у бік Європейської площі та далі по вулиці Михайла Грушевського до стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського й Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (до 2016 року Національної парламентської бібліотеки).

У межах ходи відбудуться панахида за першими полеглими біля пам’ятного знака на честь Героїв Небесної Сотні на вулиці Михайла Грушевського, запалення лампадок і покладання квітів до меморіальних дощок майданівців Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, а також Романа Сеника та Олександра Бадери біля стадіону «Динамо». Після цього колона рушить до каплиці «Екуменічний храм архістратига Михаїла та українських новомучеників УГКЦ», де пройде богослужіння за загиблими.