Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці військова частина А1546 запрошує чоловіків та жінок на службу за контрактом

На сайті Кременчуцької міської ради розмістили запрошення на військову службу за контрактом у А1546 частину. Чекають як на жінок, так і чоловіків віком від 18 до 50 років.

Військовій частині А1546 потрібні фахівці з таких спеціальностей:

1. Командир роти охорони, 7. Механік-водій МАЗ-543.

2. Командир взводу охорони. 8. Водій категорії «С»

3. Начальник обслуги. 9. Навідник.

4. Командир взводу зв’язку. 10. Обчислювач.

5. Заступник начальника обслуги. 11.Командир відділення охорони.

6. Начальник радіостанції. 12. Стрілець.

З 01 січня 2019 року підвищено грошове забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України, мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця за контрактом складає 10 200 грн. Щорічно військовослужбовці за контрактом отримують матеріальну допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного грошового забезпечення.

Військовослужбовці за контрактом мають можливість отримувати вищу освіту (заочно) у вищих військових і вищих навчальних закладах.

Щорічна відпустка для військовослужбовців за контрактом складає від 30 до 45 діб в залежності від вислуги років.

Особи сержантського та старшинського складу які мають вищу освіту (бакалавр, спеціаліст, магістр) та бажають проходити військову службу на посадах офіцерського складу закінчують 3-х місячні навчальні курси у Вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України з подальшим отриманням первинного офіцерського звання – молодший лейтенант.

У другій половині 2019 року буде завершено та здано в експлуатацію три гуртожитки на 375 ліжкомісць для військовослужбовців за контрактом.

Адреса військової частини А1546: Полтавська область,

м. Кременчук, проспект Свободи, 69А, телефон: 77-78-00.