Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці розпочинається конкурс на кращу пропозицію щодо увічнення пам’яті героїв небесної сотні

У Кременчуці 22 січня розпочинається відкритий конкурс на визначення кращої проектної пропозиції меморіальної форми для увічнення пам’яті Героїв небесної сотні та вшанування подвигу учасників революції гідності в Україні. Прийом конкурсних проектних пропозицій триватиме три місяці до 21.05.2019.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

“Учасниками Конкурсу можуть бути окремі фахівці, авторські колективи в галузі архітектури, скульптури, дизайну, образотворчого мистецтва, які здобули освіту за відповідними спеціальностями, студенти профільних навчальних закладів та інші аматорські колективи”, – йдеться у повідомленні.

Заява на участь у конкурсі подається на електронну пошту: uma@sat.poltava.ua (у темі листа вказати «заява на участь у конкурсі», в заяві бажано вказати номери контактних телефонів; адресу учасника, місце роботи, посаду, електронну пошту) або поштою чи особисто за адресою: управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, за адресою: 39600, Полтавська обл., м. Кременчук, пл. Перемоги, 2, каб. 221, телефон тел. (05366) 74-18-58 та (0536) 74-03-75.

Система Orphus