Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці придбали квартири двом дітям-сиротам

Міський голова Віталій Малецький вручив сертифікати на квартири, придбані в рамках державної житлової програми, 2 кременчужанам дітям-сиротам.

Керівник міста відмітив, що у Кременчуці станом на сьогоднішній день учасниками цієї програми стали 11 осіб із таким пільговим  статусом віком до 23 років, із яких 9 молодих людей дещо раніше були забезпечені власним житлом. Питання щодо отримання власного житла на пільгових засадах  по 2 громадянам перебувало під загрозою, бо в останні дні попереднього року внаслідок певних обставин платіжні документи не пройшли  через фінансову установу, а кошти державної субвенції, передбачені на ці цілі, повернулися до державного бюджету. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Віталій Малецький підкреслив, щоб не позбавити дітей-сиріт права на отримання власного житла на пільгових засадах, наприкінці 2018 року було зібрано сесію Кременчуцької міської ради, де депутати прийняли рішення про виділення коштів із міського бюджету на придбання житла цим дітям-сиротам. Відтерміновувати прийняття рішення по даному питанню не було можливим, бо  вже в лютому місяці у зв’язку з віком ці громадяни не змогли б  стати учасниками державної житлової програми, а значить автоматично позбавлялися можливості отримати власне житло на пільгових засадах.

Нагадаємо, відповідно до рішення сесії головному розпоряднику бюджетних коштів виконавчому комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області були виділені кошти в сумі 754 800 грн. для проведення розрахунків із продавцями по двом житловим об’єктам.

Наступним етапом за цим напрямком роботи є повернення коштів із державного бюджету до міського бюджету розміром, рівному виділеній  сумі.