Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У КП «Гадяч-житло» розповіли про намір затвердити новий тариф на вивезення сміття

Керуючись п. 2.5. « Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. №390 , комунальне підприємство «Гадяч-житло» доводить до відома споживачів інформацію про намір подання на розгляд та затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) для домогосподарств приватного сектору, які самостійно утримують контейнери (пластиковий контейнер MGB 120 л. на колесах, з кришкою).

Про це йдеться на сайті Гадяцької міської ради.

Розрахунок тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) для домогосподарств приватного сектору:

Згідно Рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на послугу з вивезення та утилізації твердих побутових відходів комунальному підприємству «Гадяч-житло», вартість вивезення та утилізації побутових відходів для населення – 132 грн.97 коп. в місяць за 1 м³(з ПДВ).

Планова норма накопичення ТПВ для домогосподарств приватного сектору, які самостійно утримують контейнери – 0,92 м³ люд./на рік (0,0767 м³ люд./на місяць) .
Планова вартість вивезення твердих побутових відходів для домогосподарств приватного сектору, які самостійно утримують контейнери – 10грн. 20 коп. в місяць на 1 чол.

(132,97грн.*0,0767м³(люд./міс)=10,20 грн. люд./міс.)

Періодичність надання послуги:

Послуги з вивезення ТПВ надаються згідно встановлених графіків по підприємству.

“Встановлення норми накопичення ТПВ для домогосподарств приватного сектору, які самостійно утримують контейнери, підтримання санітарного стану міста та недопущення утворення несанкціонованих сміттєзвалищ”, – зазначається у повідомленні Адміністрація КП «Гадяч-житло».

Зауваження та пропозиції надсилати на поштову адресу : КП «Гадяч-житло», вул. Драгоманова 22, м. Гадяч, Полтавська обл., 37300, або на електронну адресу cpgadiachzhitlo@gmail.com