Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Карлівці створять Церковну Раду

У Карлівській міській раді відбулася зустріч міського голови Олександра Наконечного з керівниками церков та релігійних організацій міста різних конфесій. Мета зустрічі – обговорити питання створення в Карлівці Церковної Ради, яка б стала консультативно-дорадчим органом при Карлівській міській раді.

Олександр Наконечний поінформував, що прикладом, де християнські церкви та спільноти активно співпрацюють з владою є місто Кам’янець-Подільський, де при міській раді було створено Духовну Раду як консультативно-дорадчий орган. Вона сприяє об’єднанню зусиль релігійних та громадських організацій для національного і духовного відродження, бере участі в розробці проектів місцевих нормативно-правових актів з питань моралі і духовності, здійснює колективні заходи добродійного та просвітницького характеру, тощо.

Після двогодинного діалогу представників церков та релігійних організацій м. Карлівки вирішили обговорити це питання в кожній релігійній громаді та вдруге зібратися 14 лютого для прийняття остаточного рішення.