Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У ГТУЮ у Полтавській області розповіли про монетизацію субсидій

З 1 січня 2019 року житлові субсидії населенню надаватимуть у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Як зауважила перший заступник начальника ГТУЮ у Полтавській області Дар`я Бриндак, змінюється лише алгоритм виплат.

“Монетизація відбуватиметься в три етапи. Із початку року у монетизації пільг і субсидій братимуть участь сім`ї, які звернулися за допомогою вперше. Та на руки гроші видавати ніхто не буде. Субсидія від держави надходитиме на персональний обліковий запис в «Ощадбанку»”, – наголосила Дар`я Бриндак.

Фінансова установа розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та інформуватиме громадян SMSповідомленням про те, скільки їм необхідно доплатити за послуги. З 1 травня 2019 року монетизація пошириться на тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років не тільки в опалювальний період. А з 1 жовтня 2019-го відбудеться стовідсоткова монетизація.

“На кожного одержувача субсидії буде автоматично відкритий персональний обліковий запис в «Ощадбанку», на якому будуть відображатися житлові субсидії у грошовій формі. Гроші першочергово спрямовуватимуть на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію і воду. Після закінчення опалювального сезону – у червні – суми невикористаних коштів перераховуватимуть на поточні рахунки громадян. Рахунки кожному банк відкриє автоматично, без додаткового звернення”, – розповіла заступник начальника ГТУЮ у Полтавській області.

Нагадаємо, що усім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно у травні подати заяву на монетизацію і декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних.

Система Orphus Поделиться на fb