Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Гребінці до Водохреща провели майстер –клас з рукоділля

Напередодні свята Водохреща у приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гребінківського району відбувся майстер-клас з декупажу. Провела захід Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ». Долучилися до цікавого дійства учениці Гребінківської гімназії та працівники територіального центру. За допомогою майстер-класу з декупажу та ряду інших заходів, які передбачають організацію площадок для зустрічей представників різних поколінь у Гребінці підтримують фізичні, психологічні та соціальні здібності людей похилого віку, влаштовують діалог поколінь. До клубних зустрічей залучаються і найповажнішого віку люди, особи які постраждали від націонал – соціалізму та їх родичі.

Декупаж – це спосіб декорування предметів за допомогою приклеювання на них різних мотивів або зображень, вирізаних з паперу та відповідних художньому задуму майстра. На початку заходу психолог проекту Юлія Пода розповіла учасникам про проект допомоги жертвам націонал – соціалізму та допомогла учасникам налагодити взаємодію у групі. Вона представила глядачам приклади готових виробів та справжні предмети побуту, які виготовили організатори попередніх майстер-класів. Не тільки юні, а літні учасники з радістю освоювали нові знання та навички.

Суть техніки декупажу, як зазначала психолог проекту Юлія Пода, полягає в тому, що на поверхню предмета наклеюється вирізане з тонкого паперу зображення, яке потім покривається лаком, в результаті створюється ілюзія розпису.

«Заняття декупажем творче і захоплююче! Ми не просто приємно провели час, створюючи власний дизайн, але й створили неповторні подарунки до Водохреща та відволіклись від буденного життя», говорить Світлана Лебединська, учасниця заходу. А творча та дружня обстановка надихнула організаторів на розробку нових цікавих тем для наступних зустрічей. Захід закінчився чаєм з солодощами.

Подія відбулась в рамках проекту “Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області” за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.» в рамках програми «Місце зустрічі: діалог».