Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

У Google назвали, які додатки зникнуть з Play Market після його очистки

В кінці 2017 року Google оголосила про намір припинити підтримувати застарілі 32-бітні додатки для Android, а тепер компанія поділилася новими подробицями і точнішими термінами цього переходу. Щоправда, процес ймовірно затягнеться, оскільки пошуковий гігант доволі лояльно ставиться до розробників і власників пристроїв. Про це повідомляє Gadgets 360, інформує “24 канал“.

З 1 серпня цього року Google буде вимагати від розробників, щоб все нові Android-додатки і оновлення існуючих були 64-бітними.

Ймовірно, це буде приурочено до виходу Android 10 Q. За словами представників компанії, такі програми забезпечують помітно кращу продуктивність при запуску на пристроях з 64-бітними процесорами, ніж 32-бітові.

Важливо, що навіть після серпня деякі розробники зможуть і далі надавати поновлення 32-бітних додатків через Google Play. У список винятків потрапили ігри, створені на базі Unity 5.6 або старішої версії цього движка. Ніхто не квапить і розробників додатків для платформ Wear OS і Android TV, які не підтримують 64-бітний код. Ще одним винятком стали додатки для Android Pie або більш нової версії.

“Остаточний перехід на 64 біти відбудеться в серпні 2021 року, після чого Google більше не буде відображати 32-розрядні програми в Google Play на пристроях з 64-бітними процесорами. При цьому Google Play продовжить підтримувати і відображати 32-бітові додатки на пристроях з 32-розрядної архітектурою”, – йдеться у повідомленні.