Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У День Соборності України на межі Полтавської та Черкаської областей створили символічний ланцюг єдності (ВІДЕО)

22 січня, за ініціативи Юлії Тимошенко, на честь 100-річчя Соборності України, на межі Полтавської та Черкаської області, в селі Липове створили символічний ланцюг єдності.

Як інформує прес-служба обласного партійного осередку, захід, у якому взяли участь майже 500 осіб, організували та провели активісти Кремечуцької міської парторганізації.

За словами першого заступника голови Полтавської обласної ради, голови фракції «Батьківщина» Євгенія Холода, День Соборності – особливе свято для всіх українців, адже ця важлива історична дата – місток між історичним минулим та сучасністю.

«Минуло сто років, але українцям і сьогодні бракує єдності, знову політичні технології, під чергові брудні вибори,спрямовані на те, щоб посварити брата з братом і на цьому отримати фальшиві перемоги, зневаживши і державу, і народ», – наголосив «батьківщинівець».

Очільник фракції «Батьківщина» в Полтавській облраді зазначив, що День Соборності – привід нагадати, що Крим та Донеччина – це Україна, так є і так має бути.

Євгеній Холод запевнив земляків, що ВО «Батьківщина» на чолі з лідером політсили Юлією Тимошенко робитиме все задля того, аби Україна – від Львова до Донецька, була єдиною й суверенною.