Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Три ОТГ Полтавщини розробили найкращі інвестиційні паспорти

У Полтаві підвели підсумки конкурсу на кращий інвестиційний паспорт серед об’єднаних територіальних громад області. Це пройшло в рамках круглого столу «Результати розробки інвестиційних паспортів громад Полтавщини». Організаторами заходу виступили Проект «Проміс» та експертна мережа REGIONET. Про це повідомили у Полтавському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Учасниками стали очільники ОТГ, депутати місцевих рад, представники органів місцевого самоврядування, експерти. У рамках проекту провели навчальні заходи – семінар та чотири веб-конференції для представників ОТГ щодо інвестиційної діяльності. Переможцями конкурсу експертне журі визначило Пирятинську міську, Засульську (Лубенський район) та Омельницьку (Кременчуцький) сільські об’єднані територіальні громади. Вони отримали відзнаки з рук Олександра Дудки, координатора Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку REGIONET.

«Розробка інвестиційного паспорту для своєї громади – це не лише теоретична підготовка, а й покращення розуміння керівництвом потреб ОТГ та її інвестиційної привабливості», – говорить Вадим Штефан, радник з регіонального розвитку Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування, що створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.  

поширити новину: