Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Торік полтавські експерти прийняли до опрацювання понад 12 тисяч проектів землеустрою в межах пілоту із запровадження принципу екстериторіальності

За 2018 рік в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти Держгеокадастру у Полтавській області розглянули 12140 проектів землеустрою. Позитивну оцінку фахівців отримали 9206 примірники землевпорядної документації, негативну – 2934.

За цей же період на погодження до інших областей територіальні органи Держгеокадастру у Полтавській області направили 13306 проектів землеустрою. Повідомили у прес-службі Головного управління  Держгеокадастру у Полтавській області.

Нагадаємо, що в регіоні 21 працівник територіальних органів отримав статус експерта.

Довідково; Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.