Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Теруправління ДБР у Полтаві розслідує понад 700 проваджень

Станом на сьогодні Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у Полтаві, розслідує 767 проваджень проти категорій осіб підслідних Управлінню. Тобто – держслужбовців вищої категорії, правоохоронців, суддів та військових. 685 проваджень поступило до Бюро з інших правоохоронних органів. Про це на прес-конференції повідомив директор ТУ ДБР у Полтаві Володимир Тимошко.

Серед інших, відомство розслідує справу стосовно гучного ДТП, у якому загинув велосипедист Артем Левченко.

“За фактом зникнення відеореєстратора з місця події 25 січня слідчі відкрили окрему справу за статтями 396 ККУ та 367 ККУ, що стосуються приховування тяжкого злочину та халатності правоохоронців. Особи поліцейських, які були присутні при оформленні смертельної ДТП встановлені, з ними проводять слідчі дії. Мати загиблого хлопця визнана потерпілою особою”, — розповів Володимир Тимошко.

Також Територіальне управління ДБР розслідує справу стосовно 4-х патрульних поліцейських Кременчука, які побили та вивезли за місто чоловіка. Усі вони наразі знаходяться під вартою.

Оскільки ТУ ДБР у Полтаві працює у 4-х областях: Полтавській, Харківській, Дніпропетровській та Сумській, його слідчі розслідують і справу стосовно конфлікту в Харківському супермаркеті, під час якого поліцейський охорони смертельно поранив відвідувача, який накинувся на нього з ножем.

“Поліція Харкова відразу не повідомила ДБР про цю справу, хоча повинна була це зробити. Поліція відкрила справу стосовно замаху на життя поліцейського. Ми перевіряємо: чи законно охоронець застосував зброю. Речові докази знаходяться у поліції в першій справі. Ми через суд намагаємось отримати дозвіл на доступ до неї. Також ми провели обшук у зазначеному супермаркеті та допитали свідків. Тут стали відомі інші факти. Як з’ясувалося, керівництво магазину запропонувало допитати нам працівників, які взагалі не працювали в день інциденту. Відеозаписи нам добровільно не надали. Ми вилучили «чорну» бухгалтерію. Вона показала, що співробітники працюють у супермаркеті без належного трудового оформлення”, — повідомив Володимир Тимошко.

Також директор Полтавського Теруправління розповів, що найбільше кримінальних проваджень слідчі відомства розслідують у Харківській та Дніпропетровській областях. У Полтавській та Сумській ця цифра менше, хоча у справах проходять всі категорії підслідних ДБР осіб.

“Ми завжди відкриті до громадян. Звертатися до нас можна цілодобово за телефоном 095 698 57 02”, — наголосив Володимир Тимошко.

Що стосується функціонування самого Теруправління ДБР у Полтаві, то його штатний розпис 114 осіб. Укомплектування становить 42 %. Конкурс на посади триває. Заробітна плата слідчого становить понад 30 тисяч гривень.

 

поширити новину: