Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Стали відомі номінанти французької кінопремії “Сезар”

Французька академія кінематографічних мистецтв і техніки оголосила номінантів на премію “Сезар”. Список претендентів на нагороду опубліковано на сайті премії, інформує 112.ua.

Фаворитами стали кінострічки “Непотоплювані” та “Опікунство”, які отримали по десять номінацій, а також картини “На волі!” і “Брати Систерс”, зазначені у дев’яти категоріях.

Зокрема, в номінації “Найкращий фільм” за приз поборються такі картини, як “Брати Систерс” Жака Одіара, “Непотоплювані” Жиля Леллуша, “На волі!” П’єра Сальвадорі, “Біль” Емануеля Фінкеля, “Опікунство” Ксав’є Леграна, “Учень” Жанни Ерри та “Гі” Алекса Лутца.

Серед іноземних фільмів нагороду можуть отримати “Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі” Мартіна МакДони, “Капернаум” Надін Лабакі, “Холодна війна” Павла Павліковського, “Дівчинка” Лукаса Донта, “Ханна” Андреа Паллаоро, Nos batailles Гійома Сенеса і “Магазинні злодюжки” Хірокадзу Корееди.

“В одній з номінацій опинилася актриса-початківець, донька Джонні Деппа Лілі-Роуз. 19-річну Депп номіновано в категорії “Багатообіцяльна актриса” за роль у фільмі Луї Гарреля “Чесна людина”. Церемонія нагородження лауреатів відбудеться в Парижі 22 лютого”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: