Ви тут:
Спорт Суспільство 

Скільки коштують квитки на матч відбору до Євро-2020 Україна – Люксембург

Після першого матчу відбору до Євро-2020, із командою Португалії, який відбудеться 22 березня поточного року, збірна України вирушить до Люксембургу, де 25-го числа на стадіоні “Жозі Бартель” проведе другий виїзний поєдинок кваліфікації чемпіонату Європи (початок — о 20.45 за місцевим часом). Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

Для бажаючих підтримати команду в Люксембурзі із 17 січня відкрито продаж квитків на цей матч до українського сектору.

Федерація футболу Люксембургу встановила ціну на квитки в українські сектори — 15 євро (530 грн) та 25 євро (900 грн). Суму в національній валюті наведено з урахуванням вартості адміністративних витрат, придбання валюти та комісії банку за переказ коштів. Додатковий сервісний збір у розмірі 8% сплачується за послуги компанії esport.in.ua.

Квитки продаються он-лайн виключно на сайті www.esport.in.ua. Одна особа може замовити не більше чотирьох квитків. При замовленні обов’язково необхідно надати свої особисті дані та дані інших осіб, для яких ви замовляєте квитки (номер закордонного паспорта, ім’я та прізвище, як вказано в паспорті, дату народження, місце проживання). Квитки не іменні, проте з міркувань безпеки Федерація футболу Люксембургу рекомендує збирати паспортні дані.

Про отримання квитків, придбаних через сайт www.esport.in.ua, буде повідомлено ближче до матчу. На електронну адресу замовника надішлють лист. Для отримання квитків обов’язково мати при собі роздруковані сертифікати на отримання квитків та паспорти. Такі сертифікати надійдуть на електронну адресу замовника після оплати.

Також у повідомленні зазначено, що квитки поверненню та обміну не підлягають. Конкретні ряд та місце, у секторі для українських уболівальників, не вказують.