Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники пояснюють полтавцям, як правильно поводитися у разі виникнення пожежі

Сьогодні, 16 січня, рятувальники ГУ ДСНС в Полтавській області провели профілактичні бесіди з мешканцями міста Полтава. А днями раніше – інформаційно-роз’яснювальну роботу в Лохвицькому та Лубенському районах.

Як повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області, під час спілкування співробітники ДСНС нагадували громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті, розповідали основні причини виникнення пожеж в квартирах та приватних господарствах. Також, рятувальники навчали як поводитися у разі виникнення пожежі та вручали тематичні листівки.

“Головне управління ДСНС України у Полтавській області закликає громадян дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки у побуті. Зокрема: не паліть у ліжку, слідкуйте за станом та справністю електромережі, у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо. Також, не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками, намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності. Подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням. У разі виникнення пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення! Пам’ятайте, що сумлінне дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження життя”, – закликали рятувальники.