Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Проти кору у Кременчуці уже вакцинували більше чотирьохсот дітей

У Кременчуці проти кору вже вакцинували 422 дитини, які не мали профілактичних щеплень. Про це повідомляє директор департаменту освіти міста Геннадій Москалик. В цю кількість щеплених дітей входять жителі міста, які відвідують дошкільні та загальноосвітні заклади, та свого часу не пройшли імунізацію проти кору. Наразі процес вакцинації кременчуцьких дітей продовжується, повідмляють у міській раді.

До 4 лютого мають бути щеплені всі діти, які відвідують навчально-виховні заклади, підпорядковані департаменту освіти міста. В іншому випадку, якщо учні та вихованці не пройдуть вакцинацію проти кору, їх не буде допущено до освітньо-виховного процесу. Якщо ж діти мають протипоказання за станом здоров’я та у зв’язку з цим не можуть бути імунізовані, то в такому разі їх батьки повинні надати в освітні установи медичні довідки.

На даний час всі дитячі лікувальні установи міста мають необхідний запас вакцини проти кору.  Щоб охопити вакцинацією усіх дітей, які свого часу не були щеплені проти кору, в педіатричних відділеннях ЦПМСД кабінети щеплень працюють у дві зміни з 08.00 до 18.00 год. Тому батьки разом із дітьми можуть звертатися до лікарів у будь-який зручний для них час.

Перейти до вмісту