Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура виявила низку порушень прав дітей у Кременчуцькій виховній колонії

Кременчуцька місцева прокуратура спільно з відділом ювенальної юстиції прокуратури Полтавської області провела перевірку додержання прав та інтересів неповнолітніх у Кременчуцькій виховній колонії. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

До перевірки були залучені спеціалісти Держпродспоживслужби, охорони здоров’я, Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області, Держпраці, Державної служби з надзвичайних ситуацій, департаменту освіти, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У ході перевірки виявили ряд порушень вимог кримінально-виконавчого законодавства України щодо режиму утримання вихованців, їх матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення, умов праці на виробництві та протипожежної безпеки.

Одночасно, перевіряючі встановили, що у деяких вихованців Установи відсутні дипломи про отримання професійно-технічної освіти.

“За результатами проведеної перевірки начальнику Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України внесено вказівку про усунення вказаних порушень. Загалом, протягом 2018 року Кременчуцькою місцевою прокуратурою за результатами проведених перевірок Державної установи “Кременчуцька виховна колонія” внесено 5 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 3 службові особи”, – йдеться у повідомленні.