Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини вимагає повернути державі земельні ділянки площею 132 га

Прокуратура встановила, що в травні 2018 року приватне підприємство зареєструвало право постійного користування на 10 земельних ділянок загальною площею 132 га, вартістю понад 4 млн грн, які розташовано на території Полтавського району. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Втім, державну реєстрацію прав здійснили з порушенням вимог чинного земельного законодавства, а саме без отримання відповідних документів від Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області. Окрім цього, в порушення вимог ст. 92 Земельного кодексу України земельні ділянки передали на праві постійного користування приватному підприємству.

Вказані земельні ділянки, які зареєструвало за собою підприємство, планували передати учасникам АТО.

“Реагуючи на виявлені порушення вимог чинного законодавства, прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовною заявою скасувати державну реєстрацію права постійного користування за приватним підприємством та зобов’язати підприємство повернути державі 132 га земель. Окрім цього, прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України”, – йдеться у повідомленні.