Ви тут:
Суспільство Україна 

Президент привітав українців з Новим роком

Президент Петро Порошенко привітав укранців з Новим 2019 роком біля стін Софії Київської. У привітанні він зазначив, що місце 2018-го – “поруч із тисяча дев’ятсот дев’яносто першим, коли було проголошено нашу державну самостійність”. Адже народилася, нарешті, автокефальна Православна Церква України, визнана світовим православ’ям. 

“Боротьба за незалежність нашої церкви тривала сотні років і успіхом увінчалася лише тепер. Це – справжнє диво! Це – знак Божий, що у нас, українців точно усе буде добре”. 

Петро Порошенко ще раз підтвердив правильність шляху, який обрала Україна, та наголосив на важливості єдності. 

«В єдності сила народу, Боже, нам єдність подай», – хотілося б, щоби саме ці слова стали гаслом для наступного року для влади, суспільства і  для кожного громадянина”.

Також Президент привітав українських воїнів, полонених моряків, українських політв’язнів, які перебувають в російських тюрмах, співвітчизників на тимчасово окупованих територіях та звернувся до всіх укранців: 

“Найважче вже минуло, і найгірше – теж позаду. Попереду – поступове зростання економіки і відновлення рівня життя. Це результат нашої спільної кропіткої праці. Головне – у передвиборчій гонитві не затоптати паростки розвитку, пророщені ціною великих жертв і колосальних зусиль кожного з вас. І тоді ми точно переможемо”.  

Система Orphus