Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на зустріч з експертами, де говоритимуть про змінити у країні

26 січня з 16:30 до 18:00 у приміщенні ГО «Нова Полтава» (вул.Котляревського 6) відбудеться відкрита зустріч із активними українцями, які впливають на реформи і трансформації в Україні «Змінотворці. Як змінюється країна і що кожен з нас здатен зробити для неї сьогодні?»

Цієї суботи до Полтави приїдуть члени опікунських рад і партнери осередків ГО «Українська академія лідерства» (один з шести вже три роки працює у Полтаві) деякі з них поділяться своїм досвідом, знаннями, думками про позитивні трансформації у країні і роль кожного з нас у цих змінах. З полтавцями матимуть розмову:

  • Віктор Круглов, власник і генеральний директор харківського видавництва «Ранок», поділиться думками про бізнес, що змінює країну;
  • Орися Демська, професор Києво-Могилянської академії, Великий вчитель УАЛ, говоритиме про зміни у освіті і її вплив на суспільні трансформації;
  • Ольга Будник, директор Центру політичних студій та аналітики «Ейдос», керівник Відділу політичної освіти, розкаже про проект «Агенти змін»;
  • Дарина Марчак, експерт групи “Реформа публічного управління” Реанімаційного Пакету Реформ, розповість про те, як змінити країну через реформу державної служби та органів місцевого самоврядування.

Учасники події матимуть змогу вільно задавати питання спікерам і поспілкуватись про перспективи розвитку країни. Захід буде цікавий всім активним громадянам зацікавленим у пришвидшенні якісних держаних трансформацій.

Організатор заходу Полтавський осередок ГО «Українська академія лідерства». Участь безкоштовна, вхід вільний.

Довідка: Українська академія лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. В основі навчання — три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний.

поширити новину: