Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на зустріч з авторкою романтичного фентезі

24 січня завдяки бібліотечному проекту «Українські акценти» полтавці матимуть змогу поспілкуватися із Наталією Шевченко. Перша зустріч відбудеться о 14.00 – у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва (вул. О.Гончара, 25,а), друга – о 16.00,  бібліотека-філіал №4 (вул. Європейська, 141).

Наталя Шевченко – член Національної Спілки письменників України, авторка романтичного фентезі, психологічної драми, іронічних жіночих детективів, а також, у співавторстві із чоловіком, – роману жахів, роману-джіалло, містичних романів. За який жанр не бралася б письменниця – це завжди захопливий для читача коктейль романтики, екшену та інтриги.

“Запрошуємо дізнатися таємниці творчості київської письменниці та перевірити власні нерви на міцність, поринувши у містичний світ сучасної літератури”, – зазначають організатори.

Творче подружжя письменників Олександра та Наталку Шевченків – відкрив для читача Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова».

«Для нас обох література є паралельним виміром, можливістю відкрити новий світ для самих себе та провести туди наших читачів. Література – це магія, в якій фантазії автора за допомогою уяви читача стають реальністю. І володіти цією магією – справжнє задоволення», – вважають автори.