Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники навчають рибалок правил поведінці на кризі (ФОТО)

Взимку любителі риболовлі масово вирушають на річки, ставки. Проте, часом громадяни нехтують правилами безпеки і вважають, що якщо лід є міцним, то нещасних випадків не виникне. Але навіть у морозну погоду існує небезпека опинитися у воді або на відірваній крижині. 

Щоб запобігти виникненню нещасних випадків на водоймах, рятувальники ДСНС продовжують проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу. Фахівці Служби порятунку відвідують місця, де зазвичай збирається найбільша кількість рибалок та нагадують їм правила поведінки на кризі.

Так, сьогодні рятувальники поспілкувалися з громадянами, які рибалили на водоймах у містах Полтава, Горішні Плавні, Пирятин та смт Велика Багачка. Під час бесід фахівці Служби нагадали рибалкам основні правила безпечної поведінки на льоду та розповіли про способи порятунку людей, які опинилися у полоні крижаної води. Також, співробітники ДСНС вручали громадянам тематичні листівки.

– Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил безпеки на кризі. Не дозволяйте дітям самим бавитися на річках, озерах. Бережіть своє життя і в разі нещасного випадку негайно телефонуйте за номером 101. Найголовніше правило, яке убезпечить від лиха – не виходьте на лід, яким би спокусливим для вас він не був, – закликають в УДСНС України у Полтавській області.