Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники нагадують рибалкам про небезпеки перебування на льоду (ФОТО)

Задля попередження травмування та загибелі громадян на льоду, рятувальники Полтавщини проводять профілактичні бесіди, під час яких з рибалками проводяться інструктажі щодо безпечної поведінки на льоду.

Так, сьогодні рятувальники провели профілактичний рейд в містах Полтава, Кременчук, Горішні Плавні, а днями раніше поспілкувалися з рибалками на водоймищах у Кременчуцькому, Лубенському, Великобагачанському, Хорольському та Гадяцькому районах. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Під час бесід рятувальники нагадали рибалкам основні правила безпечної поведінки на льоду та розповіли про способи порятунку людей, які опинилися у полоні крижаної води.

Фахівці ДСНС наголошували, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду, а тому необхідно чітко дотримуватися елементарних правил, які допоможуть уникнути біди. Зокрема, забороняється збиратися на льоду великими групами в одному місці, вживати до та під час відпочинку на льоду алкогольні напої, робити лунки для риболовлі на близькій одна від одного відстані.

Наостанок, співробітники Служби порятунку «101» вручали рибалкам тематичні листівки з основними правилами безпечної поведінки на льоду та порадами як допомогти людині, яка опинилася у холодній воді.